MilujemeVychod

O nás

Sme Anka a Marek. Dvaja ľudia, ktorí žili istý čas mimo “východu”, ale po istom čase sa rozhodli vrátiť. Nie sme žurnalisti a naším cieľom nie je prinášať každodenné informácie o situácií na východnom Slovensku. Poukazujeme na to, čo tu má zmysel, na miesta, na ktoré sa oplatí zatúlať a ľudí, ktorých je radosť spoznať.

Často poznáme lokality, ktoré sú vzdialené tisíce kilometrov od nás, ale nepoznáme, aké poklady sa ukrývaju 15 km od nášho bydliska. Čítame o ľuďoch, ktorí majú svoje podnikanie na iných kontinentoch a niekedy nevieme, čomu sa venuje náš sused.

Práve ľudia sú našou veľkou inšpiráciou. Tí, ktorí sa aj napriek počiatočným prekážkam nevzdali, stále tvoria a ich práca im prináša radosť. Prinášame rozhovory s ľuďmi, ktorých možno bežne stretávate na ulici. S ľuďmi, ktorí majú svoju prácu, majú ju radi a veria, že to, čo robia dáva aj zmysel ich životu.

V prípade záujmu o spoluprácu nám napíšte na info@milujemevychod.sk alebo cez kontaktný formulár.

Anka Revická - Vyštudovala som cestovný ruch. Milujem spoznávanie nových miest a ľudí. Až s príchodom vlastných detí som si uvedomila, že mať v zálohe nejaký tip na jednodňový výlet je celkom fajn. A ak na tom výlete stretnete, človeka ktorý v sebe nosí zaujímavý príbeh, deň je úplne dokonalý :-) Som veľmi vďačná za príležitosť, kde sa môžem venovať tomu, čo ma naozaj baví. Učí ma to počúvať druhých a snažiť sa rozumieť veciam, o ktoré som sa doposiaľ vôbec nezaujímala. Na tomto portále mám na starosti obsah a marketing. Prípadné preklepy mi prosím odpusťte :-)

Marek Revický - Už od základnej školy je mojou veľkou vášňou príroda a zvieratá. Na gymnáziu som sa prvýkrát stretol s programovaním a svet okolo počítačov mi učaroval. Som rád, že spoluprácou na tomto webe viem skĺbiť veci, ktoré ma bavia a podporiť šikovných ľudí. Na tomto portále mám na starosti technickú podporu.

Top