MilujemeVychod - Aj v Košiciach sa stretnú akčné ženy

Aj v Košiciach sa stretnú akčné ženy

Odporúčame

Zdieľaj

V Košiciach sa po prvýkrát stretnú inšpiratívne ženy, ktoré majú chuť sa posúvať v profesionálnom živote, nadväzovať nové kontakty, byť motiváciou či stráviť príjemný večer v neformálnom kaviarenskom prostredí.

Stretnutie sa uskutoční 10. februára 2018 o 16.00 hod v kaviarni GESTO cafe & brunch. Je určené predovšetkým pre podnikavé ženy. Hostkami podujatia budú “akčné ženy” z východu, ktoré majú vlastné podnikanie alebo sa venujú činnosti, ktorá môže byť pre iné dámy motivujúca.

“Cieľom podujatia je podporiť ženy, aby robili to, čo majú rady a dokázalo ich to aj uživiť. Chceme vytvoriť komunitu, ktorá sa bude navzájom podporovať a vzdelávať. Po prvom úspešnom podujatí v Bratislave nás so záujmom oslovili aj ženy z iných regiónov, preto sme sa rozhodli zorganizovať ďalší event v Košiciach," hovorí zakladateľka projektu Akčné ženy Martina Novotná.

Akčné ženy
Akčné ženy

Stretnutie Akčných žien v Bratislave.

Inšpiratívne hostky

V hlavnom programe vystúpi Michala Lukáčová Koniarová, ktorá popri ďeťoch a dynamickej práci, zodpovedá za marketing Medzinárodného maratónu mieru a je spoluzakladateľkou iniciatívy "Východ nie je EXIT". V téme “Život ako maratón” priblíži, ako sa dá skĺbiť dynamická práca, tri deti a kopec ďalších aktivít. Porozpráva o zákulisí najstaršieho maratónu v Európe aj o tom, na čo sa nesmie zabúdať pri organizácii akéhokoľvek rodinného či firemného podujatia.

Milovníčky tvorivej umeleckej práce a handmade príde povzbudiť Lucia Bártová, ktorej sa úspešne podarilo premeniť svoje hobby v zárobkovú činnosť.

Šport akéhokoľvek druhu by mal byť súčasťou každého človeka. Ľubica Slatina je rekreačná bežkyňa a filantropka. Šiesty rok pôsobí v Lige proti rakovine ako manažérka denného Centra pomoci pre dospelých onkologických pacientov. Bude sa venovať téme “Pohybom proti rakovine” a ako sa možno udržiavať v psychickej kondícii a pohode popri mentálne náročnej práci.

Na podujatí vystúpia aj ďalšie zaujímavé ženy, ktoré úspešne rozbehli vlastné projekty. Iveta Štecová priblíži metódu tvarovej gymnastiky, ako prirodzenej ceste, ako si udržať krásnu pleť bez skalpela. Janka Šimkovičová porozpráva o tom “Ako predať seba a svoju značku”. Motivačnou prednáškou o tom, “Ako z myšlienky vytvoriť veľký projekt” bude viesť Ivet Tomášková, zakladateľka projektu “Som idealista”. O tom, že “sny sa plnia, keď si veci plánujeme, nám povie viac Patrícia Červená ako senior regionálna obchodná manažérka v kozmetickej spoločnosti a viceprezidentka Soroptimist klubu. Poslednú tému “Od projektoveho manažmentu k vlastnému podnikaniu” predstaví Patricia Vasilová Trnková. Ako senior projektová manažérka riadi medzinárodný projekt v IT a zároveň túži nakopnúť slovenský turizmus a postupne pretavuje svoj sen v podnikanie.

Príďte získať nové informácie aj kontakty

Okrem hlavného programu sa diváci môžu tešiť aj na networking a sprievodné aktivity. Príďte sa motivovať a zoznámiť s inými akčnými ženami východu. Odchádzať budete s pozitívnou energiou, informáciami a novými kontaktmi. Tešíme sa na vás v Košiciach!

Vstupenky je možné si zakúpiť si tu: https://tickpo.sk

Akčné ženy
Akčné ženy

Stretnutie Akčných žien v Bratislave.

O projekte Akčné ženy:

Sme Akčné ženy . Komunita, v ktorej sa podporujeme navzájom v našich snoch. V tom, čo nás skutočne napĺňa a robí nám RADOSŤ. Pomáhame si v biznise, kariére a vzdelávaní.


Zdroj foto: FB akcnezeny.sk

Už ste čítali?

Tento kostolík ostal ako jediným symbolom po zaplavených obciach

V decembri 2017 uplynie 50 rokov, kedy bola ukončená výstavba vodného diela Domaša. Pri výstavbe tejto nádrže bolo úplne zaplavených 6 obcí a dve boli zaplavené čiastočne.

10 svetoznámych ľudí s koreňami z východného Slovenska

Ani by ste neverili, koľko svetovo uznávaných osobností má korene na východnom Slovensku.

Miriama Marková: Počúvajte svojich zákazníkov, tí vás nasmerujú

Energická Mima zvláda rodinu, spoluprácu s časopisom MAMINKA, prácu v chránenej dielni, bloguje a popritom vyrába nádherné osobné šperky, ktoré si dajú na seba aj páni.

Top